SeneCura SeniorCentrum Humpolec

Domov, v němž se budete cítit dobře

V našem domově budeme nabízet širokou škálu služeb v prvotřídní kvalitě zajištěnou profesionálním týmem spolupracovníků. K dispozici bude péče 24 hodin 7 dní v týdnu pro službu Domov pro seniory s kapacitou celkem 102 lůžek, službu Domov se zvláštním režimem s kapacitou celkem 101 lůžek. U nás stojí člověk a jeho individualita v centru zájmu. Veškerá naše péče se řídí potřebami a přáním klienta tak, aby se cítil jako doma.

SeniorCentrum SeneCura Humpolec se nachází v klidné části města Humpolce v blízkosti rybníku Hadina. Poblíž vede naučná stezka Březina začínající v lesoparku. Součástí domova je terapeutická zahrada, která umožňuje setkávání všech generací. Nabízíme širokou škálu služeb v prvotřídní kvalitě zajištěnou profesionálním týmem. Poskytujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Čtyřpodlažní budova má tvar písmene ypsilon a nabízí klientům společenský sál, fitness centrum, hobby místnost, kapli nebo kadeřnictví. Jednotlivé pokoje jsou uspořádány do tzv. domácností, kdy společný prostor obývá určitá skupina klientů, kteří se navzájem znají. Výhodou nového a moderního domova, otevřeného v roce 2022, jsou plně bezbariérové prostory, komfortně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s výhledem do krajiny nebo zahrady s terasou. Pokoje jsou plně vybaveny nábytkem včetně polohovatelné postele s antidekubitní matrací a vlastním sociálním zařízením. Vybavení je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Výstavbu a provoz SeniorCentra Humpolec realizuje Kraj Vysočina v rámci PPP projektu se společností SeneCura.

Podporuje nás kraj Vysočina:           Jsme členem:  

         

Jistota od předního poskytovatele péče

V České republice je SeneCura se svými 17 zařízeními předním nestátním provozovatelem Domovů pro seniory a Domovů se zvláštním režimem (pro seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou demence). Našim klientům poskytujeme jistotu kvalitní péče díky sdílení znalostí, inovací a dlouholetých zkušeností v oblasti péče v rámci celé slupiny. V SeniorCentrech SeneCura poskytujeme zdravotní péči 24 hodin 7 dní v týdnu.

Společnost SeneCura byla založena v Rakousku v roce 1998 a postupem času se stala předním soukromým poskytovatelem sociálních a zdravotních služeb. Skupina SeneCura provozuje v Rakousku 89 zařízení s přibližně 7 300 lůžky a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovace. Zdravotnická zařízení jsou v Rakousku provozována pod značkou OptimaMed.

Provozovatelem SeniorCentra Humpolec je SeneCura SeniorCentrum Humpolec s.r.o.  Zřizovatelem je společnost SeneCura s.r.o., Ke Smíchovu 1144/144, Praha Slivenec 154 00. SeneCura SeniorCentrum Humpolec  s.r.o. poskytuje dvě služby sociální péče s nepřetržitým provozem (celoroční provoz) a to sociální službu – Domov se zvláštním režimem, dle § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a sociální službu – Domov pro seniory, dle § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

 

SeniorCentrum Humpolec jedním pohledem

• Moderní SeniorCentrum bude otevřené v roce 2022, celková kapacita 203 lůžek
• Rozlehlá zahrada, terasa
• Programy: roční přání, výměnné pobyty, večeře při svíčkách
• Ergo- a fyzioterapie, canisterapie, muzikoterapie

• Kadeřnictví, fitness centrum, kvalitní a pestrá strava
• Bohaté aktivizační programy, masáže, pedikúra, Wi-Fi
• Pravidelné zahradní slavnosti
• Poloha domova umožňuje zapojení do sociálního života v okolí