SeneCura SeniorCentrum Humpolec

Pro zájemce

Pokud máte zájem o služby našeho SeniorCentra (Domov pro seniory nebo Domov se zvláštním režimem), je třeba nejprve si vyplnit a následně podat Žádost o poskytnutí sociální služby. Žádost o poskytnutí sociální služby si můžete stáhnout níže, vyžádat telefonicky nebo také vyzvednout osobně u sociální pracovnice SeniorCentra, která Vám představí nabízené služby, provede Vás našimi prostory a popř. Vám pomůže Žádost vyplnit. Součástí Žádosti je i Vyjádření lékaře. Toto Vyjádření Vám vyplní Váš současný praktický nebo ošetřující lékař. Ve chvíli, kdy do Domova doručíte vyplněnou Žádost včetně Vyjádření lékaře je Žádost považována za kompletní. Žádost můžete doručit osobně nebo zaslat poštou na adresu SeniorCentra. V případě dotazů nebo možnosti prohlídky kontaktujte naše sociální pracovnice.

Dokumenty ke stažení:
ŽÁDOST O PŘIJETÍ

VYJÁDŘENÍ LÉKAŘE K PŘIJETÍ

Co se vám může hodit: 
SEZNAM DOPORUČENÝCH VĚCÍ HUMPOLEC
INFORMACE K PŘÍCHODU
NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Úhrada péče:

Úhrady za pobyt jsou stanoveny v souladu se zněním zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a prováděcí vyhlášky č. 505/2006 Sb., v platném znění. Kompletní informace o cenách získáte v SeniorCentru při osobní návštěvě od sociální pracovnice, která Vás zároveň provede naším zařízením.

Možné způsoby platby úhrady:

  • převodem z osobního účtu, platba trvalým příkazem,
  • jiné způsoby úhrady je možné konzultovat v rámci jednání se zájemcem o sociální službu.

Pokud potřebujete jakoukoliv radu či pomoc v otázce péče o seniory nebo máte zájem o prohlídku, obraťte se na naši sociální pracovnici nebo můžete použít náš online formulář.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Formulář byl odeslán.

Odesílám formulář